Adana Oyun Terapisi Eğitimi

Adana Oyun Terapisi Kursu

Oyun Terapisi Kursu Adana

Adana Oyun Terapisi Eğitimi Sertifika Programı; Çocukların evrensel dili oyundur. Çocuklar oyun aracılığıyla kendilerini ve dünyayı keşfetmeyi öğrenirler. Oyun çocuğun birçok yaşamsal deneyimleri kazanabildiği etkin bir öğrenme aracıdır. Sadece fiziksel dünyayı algılamada değil, mantıksal bilginin oluşmasında da doğal bir kaynaktır. Birey seçeceği ve uygulayacağı oyun yöntem ve teknikleri konusunda yeterli bilgi ve beceriye sahip olursa, çocuklar için önemli ve etkili öğrenme fırsatı yaratarak gelişimlerine katkı sağlar.  Eğitim sonrası kursiyerlerimiz MEB onaylı sertifika almaya hak kazanacaklardır. Adana Oyun Terapisi Eğitimi ve ilçelerinde verilecek Temsilciliklerle Sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Oyun Terapisi Kursunda ! Türkiyede ilk ve Tek !

Uzaktan eğitimle canlı ders  ile oyun terapisi sertifikası eğitimini kaçırmayın.

  • İnternetten Canlı Ders
  • Uygulama dersleri ve ödevler
  • Yönetmeliğe uygun ve Üniversite onaylı Oyun Terapisi Sertifikası
  • Tüm eğitim içeriklerine sınırsız erişim

DUYURU
14/6/1973 tarihli ve 1739 sayılı Millî Eğitim Temel Kanunu, Talim ve Terbiye Kurulu’nun 02/06/2014 tarih ve 51 sayılı kararı ile kabul edilen, “Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Anadolu Meslek ve Anadolu Teknik Programı Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alanı Çerçeve Öğretim Programı” ile Oyun Terapisi Eğitimi verilmekteidr.

Canlı / Video Eğitimler de kursiyerlerin canlı eğitim derslerine katılmaları mecburi değildir.
Kursiyerler canlı eğitim ders videolarını daha sonra video olarak istedikleri zaman izleyebilirler.

Adana Oyun Terapisi Kursu

Çocukların evrensel dili oyundur. Çocuklar oyun aracılığıyla kendilerini ve dünyayı keşfetmeyi öğrenirler. Oyun çocuğun birçok yaşamsal deneyimleri kazanabildiği etkin bir öğrenme aracıdır. Sadece fiziksel dünyayı algılamada değil, mantıksal bilginin oluşmasında da doğal bir kaynaktır. Birey seçeceği ve uygulayacağı oyun yöntem ve teknikleri konusunda yeterli bilgi ve beceriye sahip olursa, çocuklar için önemli ve etkili öğrenme fırsatı yaratarak gelişimlerine katkı sağlar. Bu nedenle uygun yöntem ve teknikler tüm bu gereklilikler ve bireylerin ilgi / ihtiyaçları da göz önünde bulundurularak Oyun Terapisi (Eğitimde Oyun Etkinlikleri) kurs programı hazırlanmıştır. Program ile bireyin, oyunun çocuk için öneminin farkında olarak çocuklara çeşitli oyun etkinlikleri yaptırabilmesi amaçlanmaktadır.

” Bulunduğu şehirde örgün eğitim fırsatı olmayan veya yoğunluktan eğitime zaman ayıramayan kişiler için idaal bir sistem olup özellikle Ankara, İzmir, İstanbul, Adana, Bursa, Kocaeli, Kayseri ve Konya gibi Türkiye’nin büyük ilerinde çalışan, çalışmayan Okur – yazar olan herkes için kaçırılmayacak fırsat. Kaçırdığınız dersleri istediğiniz zaman tekrar izleyebilecek canlı derslerde eğitmene soru sorabilecek, sınav için kurumun Ankara’daki eğitim merkezine gelerek sertifikasını alabilecektir.

Kayıt İçin Neler Gerekli?

1. Lisans Diploması Fotokopisi,
2. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
3. Vesikalık Fotoğraf (4 adet).

Kursa Kimler Katılabilir?

1. Okur – yazar olmak.
2. Oyun Terapisi kursunun amaçlarını yerine getirebilecek bedensel ve zihinsel özelliklere sahip olmak.

ÖRGÜN EĞİTİM İL TEMSİLCİMİZ

Ad Soyad   : ———————-

Telefon       :———————-

Fax                :———————-

Email            :———————-

Web              :———————-

Adana Merkez                

Aladağ                                 

Ceyhan                                     

Çukurova             

Feke

İmamoğlu

Karaisalı

Karataş

Kozan

Pozantı

Salimbeyli

Sarıçam

Seyhan

Tufanbeyli

Yumurtalık

Yüreğir

 

Adana ilinde ve ilçelerinde henüz bir temsilciliğimiz bulunmamaktadır. Adana ili il temsilciliği başvurusu için bilgi@uzaktanegitim.com’ a mail ile ulaşabilir yada formu doldurabilirsiniz

UZAKTAN EĞİTİM TEMSİLCİMİZ

Kurum               :Uzaktan Online Eğitim Merkezi

Whatsapp          :0(552) 299 7082

Email                 :bilgi@uzaktanegitim.com

Web                   :www.uzaktanegitim.com

 

Oyun Terapisi Kursundan Uzaktan Eğitim şeklinde faydalanmak için Başvuru Talep Formu doldurmanız gerekir. Başvuru Talep Formu doldurduktan sonra Eğitim Danışmanlarımız en kısa süre içerisinde Size geri dönüş sağlayacaktır.